Začala 5. série Tvoja tvár znie povedome

První čtyři ročníky moderovala největší slovenská hvězda v oboru Martin Pyco Rausch a tak se na konci čtvrté série předpokládalo, že tomu bude tak i nadále. Ovšem jen pár týdnů před samotným začátkem natáčení se Pyco rozhodl, že do toho nepůjde. Spekulovalo se o nejrůznějších důvodech, ale nakonec se z toho jako nejpravděpodobnější jeví, že jsou za tím zdravotní problémy. Už dlouhá léta ho trápí plotýnky a nedělá mu dobře, když dlouho stojí.
Katy Perry
Štafetu převzal moderátor, který je považován na Slovensku za širší špičku, a to Martin Nikodým, který sám byl jako účinkující ve čtvrté sérii. Přestože ho lidé mají rádi, tak tady mu dali ještě před začátkem zabrat a častovali ho nevybíravými vzkazy, že na Pyca nemá. V porotě usedli opět tři stálé kusy, a to Dano Dangl, Zuzana Fialová a Kuly. K nim přibyla populární herečka Zuzana Kubovčíková Šebová.
Hned první díl diváky ohromil maskami. Letošní osmička se skládá z herce Noela Czucora, herce Pavola Topoľského, herečky a zpěvačky Nely Pociskové, modelky Saši Gachulincové, herečky Zuzany Kravárikové, herce a moderátora Rasťa Sokola, herečky Karin Haydu a herce Dávida Hártla. Když byla oznámena před několika měsíci tato osmička, tak fanoušci byli velmi rozpačití z této sestavy, jelikož podle nich to není ta první liga.
Prostě čekali něco jiného, tak to měli účinkující o dost těžší. Od začátku se dávaly největší šance Nele Pociskové, jinak dvojnásobné mamince. Ovšem ta zatím docela zaostává, což se nečekalo. V první části porotu doslova posadil na zadek teprve pětadvacetiletý Dávid Hartl. Ten ztvárnil Arethu Franklin, což je sám o sobě těžký úkol, a to ještě pro chlapa. Jednak byla vynikající maska a pak také zpěv, čili zaslouženě vyhrál, z čehož byl v šoku.
chodník slávy
Nejstarší účastník, skoro šedesátiletý Pavol Topoľský je takový hromosvod pro diskutující na internetu a pro bulvár, který ho častuje například tím, že je starý a tučný. Nicméně se snaží, vzhledem k tomu, že je dvakrát a v jednom případě i třikrát starší než ostatní. Naproti tomu nejmladší je Zuzana Kraváriková, které je teprve osmnáct let. Schytává to i modelka Saša Gachulincová, kterou před show nikdo neznal.
Pro diváky je povrchní a podle nich neumí zpívat, a navíc má hrubý hlas. Karin Haydu je ostřílená herečka a na první večer schytala výzvu v podobě Katy Perry. Bulvár z ní však udělal harpyji. To nenechalo v klidu ostatní kolegy a dosti se jí zastávají. Podle fanoušků je to o dost horší, než když to moderoval Pyco, ale zase to není vyloženě nejhorší, takže je to takové dvojsečné. Od prvního dílu se zdá, že vítězem se stane Dávid Hartl, ale nepředbíhejme.