Dekorace k vašemu tvoření

Ani nemusíte být umělecky zaměření, abyste zvládli vánoční anebo jakoukoliv jinou výzdobu. Vánoční svátky nejspíše trávíte v hezky vyzdobené domácnosti. Obchody nabízejí spoustu už hotových vánočních dekorací, které stačí jen donést domů a pověsit na zeď anebo postavit na stůl.
Udělejte si radost i jinak. Vyrobte si svou dekoraci úplně od základu. Na procházce nasbírejte zajímavé větvičky, v lese posbírejte malé borové šišky. Možná, že cestou z lesa minete šípkový keř. Tak pro tuto příležitost sebou na vycházku vezměte zahradnické nůžky a bude se hodit i proutěný košíček, kam všechny poklady uložte a pěkně doneste domů.

dekorovaný vánoční věnec

Základ sice máte přichystaný, ale je ještě třeba připevnit ozdobičky. Zajímavé a levné floristické potřeby najdete na webu, kde v klidu a teple domova můžete podle své libosti vybírat, co se vám zrovna bude hodit. Přemýšlejte i o tom, že tu nejsou jen Vánoce, ale buďte připraveni i na další významné dny, jako jsou například Velikonoce – zelené svátky jara anebo si můžete vyrobit dekoraci na léto, podzim, i bílou zimní. Stejně tak myslete na to, že budete obdarovávat své blízké, přidejte tedy do objednávky celofánové sáčky různých velikostí. Chystá se ve vaší rodině oslava jubilea? Pak zřejmě nebude chybět pro oslavence ani vlastnoručně naplněný dárkový koš. Šup do objednávky i s pevnými průzračnými velkými archy celofánu. Pro děti zabalená hračka v archu celofánu převázaná velkou stuhou vyvolá u vaší ratolesti obrovskou radost. Celofán je vysoce průhledný a lesklý a co maminky velmi ocení – zdravotně nezávadný.

vánoční věnec pověšený na dveřích

Mezi další potřeby pro floristy patří zaručeně aranžovací hmota, která vás naladí k výrobě osobní dekorace. K tomu budete potřebovat i barevné či jednoduché zápichy, jako jsou figurky pestrobarevných ptáčků, něžných motýlků, či dětmi oblíbených puntíkatých berušek. Budete potřebovat i stuhy a přízdoby ve tvaru kytiček v přírodním dekoru. Fantazii se meze nekladou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup