Laser game Praha

Pokud patříte k lidem, kteří jsou pro každou legraci a zábavu, určitě byste měli vyzkoušet hru zvanou laser game. Tato hra je založena na akci, postřehu a hlavně zábavě, kterou si zde s přáteli užijete. Laser game, se stále více rozšiřuje u nás i v zahraničí a má stále více zájemců, co tuto hru vyhledávají.

billboard-left

Cílem hry je zastřelit co nejvíce protihráčů a zároveň obdržet co nejméně zásahů, jde zkrátka o střílečku. Vše se započítává, podobně jak ve hrách na PC, s rozdílem toho, že vy jste ten voják, co běhá v aréně. Při vstupu do arény vyfasujete vestu, s puškou, kterou budete mít po celou dobu hry na sobě. Puška lze jednoduše měnit pomocí tlačítka, na brokovnici či phaser. Na vestě jsou body, které lze na hráči zasáhnout, což je hruď, ramena, záda a v poslední řadě hlaveň pušky. Toto všechno a mnoho dalšího Vám na začátku hry bude vysvětleno a objasněno. Po skončení hry dostanete od obsluhy výsledky hry s podrobným popisem každého hráče. Takže se každý z Vás může podívat, kolikrát vystřelil, zemřel, nebo kolik zastřelil lidí a mnoho dalšího co se po celou dobu hry dělo.

lasergame_aztec02

Na výběr budete mít ze dvou arén a jedenácti tipu her, kterou si vybere hned při startu. V aréně hraje muzika, jak z akčních, či hororových filmů a vše tak nabývá na celkové atmosféře uvnitř arény. Nemusíte zde mít strach z toho, kde zaparkujete, hned u herny jsou parkovací místa, které jsou přímo určena pro zákazníky herny. Využít zde můžete samozřejmě i dárkových poukazů, které můžete darovat svým dětem nebo přátelům, popřípadě se zde dají pořádat dětské párty.

Pokud se tedy rozhodujete, co s volným časem, zkuste vyzkoušet právě tuto novou zábavu. Nejen, že se konečně zvednete z vašeho gauče v obýváku, ale také zažijete něco nového a uděláte něco pro svoje tělo. Třeba se Vám tato hra zalíbí natolik, že se k ní budete i s přáteli pořád vracet.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup