Mobilní telefon na míru

Každý z nás má jiné potřeby a také očekává od svých mobilních telefonů něco jiného. Někomu úplně jednoduše postačí tlačítková verze, jiný upřednostní dotykový aparát. Ovšem to není všechno, čím se odlišují. Rozhodující jsou i jiné parametry jako je operační systém, paměť jak operační, tak uživatelská, jak telefon fotí nebo jakou výdrž má samotná baterie. Rozhodně to není zdaleka všechno, jelikož dnešní chytré telefony toho umí tolik, že v pohodě nahradí i malý počítač. V podstatě dnes má každý možnost si vybrat telefon na míru podle svých osobních potřeb. A kdo rád telefonem i fotí, tak by se mu mohla líbit řada Huawei, přirozeně i zde zvolit různé verze a možnosti.

mobil Huawei

Odolný telefon

Je pravdou, že dnes již existují mobilní telefony, které jsou odolné, ale ne věčné nebo nerozbitné. Mají skutečně garantovanou certifikaci IP, kterou můžeme vidět i v souvislosti s venkovními zásuvkami. Nic méně zde zaručují do jisté míry ochranu proti prachu a vodě. Mají také svůj specifický kód podobný tvaru IP a kombinaci dvou čísel. První číslo je stupeň ochrany proti vniknutí prachu a číslo 6 je tou nejvyšší možnou ochranou. Druhá číslice ukazuje na vniknutí vody a například číslo 8 dokáže telefon ochránit i v hloubce přes jeden metr a to klidně půl hodinu.

obal na mobil

Před pádem žádná číslice neochrání

V podstatě před pádem si musíme chránit telefon sami a nezlehčovat nijak situaci. Vyklouznout z ruky nebo spadnout na zem může kdykoliv, aniž bychom za to mohli. Displej je příliš citlivý a nemluvě o tom, že se vůbec nejedná o levnou finanční záležitost. Ideální je na správnou značku telefonu zakoupit i správnou ochranu, například obal na mobil Huawei bude sedět pěkně na míru a všechny potřebné otvory na fotoaparát, nabíjení či na sluchátka zůstanou hravě dostupné. Obaly nejsou nijak drahé a nabízí se v několika různých podobách, tudíž si vybere skutečně každý a to i více náročný uživatel. Nabízí se od silikonových pouzder až do kvalitní kožený obal na mobil, který má i další otvory na platební kartu a jiné potřeby.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup