Pro každého to pravé

Jestli jste vysocí, je jasné, že pro svou komfortní jízdu budete potřebovat víc místa nad hlavou. Nestyďte se při jeho nákupu chtít vyzkoušet i zadní sedadla. Pokud za volantem bude sedávat i někdo jiný z rodiny, možná využijete i tuto část. Je lepší vědět, jestli na našich silnicích budete vrážet hlavou do stropu, či nikoli.
Pokud vás přerostlo některé z dětí, vezměte ho na nákup, ať si vyzkouší, jak se mu bude sedět, zda pro něj nebude jízda s vámi utrpením v malém prostoru.
muž v autě
Rádio je samozřejmostí. Ale pořádně se podívejte, jaká zařízení s hudbou zde můžete použít. Stalo se pár lidem, že si přinesli do auta USB a byli překvapeni, že si žádné písničky nepustí, protože není kde.
Je pro vás důležité, abyste měli vyhřívaná sedadla? Proč ne? Pro vaši pohodlnou jízdu jsou to pravé.
Milujete kelímky s kávou a vadí vám, že jako řidič je musíte někomu podávat, aby je držel, nebo jako spolujezdec je prostě někam nacpete? Odkládací plocha je také pro vás důležitá. Podívejte se, jak velké místo tam je. Někdy se stává, že malý odkládací prostor vás donutí kupovat si menší kelímek, než se vám líbí.
Jste častěji na delších cestách? Je fajn, když v přední přihrádce je možnost regulace její teploty. Můžete si pak do ní dát třeba bagetu s masem, láhev s pitím a během jízdy díky proudu vzduchu bude vše v chladu a nic se vám nezkazí.
mladý muž v autě
Pozor také na dobré postavení hlavové opěrky. Vím o jednom voze, který ji má velmi špatně postavenou a cestování je pak nepohodlné Asi za hodinu začne bolet za krkem a bolest postupuje dál do hlavy. Jde sice posouvat nahoru a dolů, ale pořád jakoby šťouchala do hlavy sedícího.  A žena, která používá sponku na delší vlasy, musí jet buď s rozpuštěnými, nebo dlouho hledá polohu, kdy nebude mít hlavu nepřirozeně předsunutou. Proto je důležité dopředu zjistit, jestli jí auto i v tomto směru vyhovuje.
S malými dětmi je jasné, že budete preferovat velký rodinný vůz. Ale i tam se dívejte po vychytávkách, které vám budou zpříjemňovat jízdu ve chvílích, kdy děti budou klást otázky typu: „Už tam budem?“ a „ Je tu nuda!“
Je hodně důležité, aby si každý člověk našel to pravé.Nikdy se nevrhejte do nákupu bezhlavě jen proto, že reklama nabízí všelijaké výhody. Vy budete trávit spoustu času uvnitř a potřebujete, abyste se cítili dobře.