Webové stránky pro seniory

Proseniory.ff.cuni.cz
Stránka, která vám poradí v téměř všech odvětvích, co by vás mohly zajímat. Najděte si chutný recept, kterým překvapíte svou rodinu. Vyhledejte si slevu, díky které ušetříte své finance. Máte rádi knihy? Podívejte se na novinky ze světa knih.  Tato webová stránka vám i poradí, jak komunikovat přes PC, notebook, či tablet.

senioři

Sedesatka.cz
Pozitivně naladěná, motivující a praktická webová stránka pro seniory. Obsahuje mnoho zajímavých článků z různých odvětví (například zdraví, rodina, finance atd.). Najdete zde i různé návody pro tvorbu dekorací. Online poradna je další rubrikou, která se vždy hodí.

I60.cz
Svět seniorů. Pravé místo jen pro vás. Najdete zde pochopení, a hlavně odůvodnění na některé problémy, s kterými se senioři denně setkávají. Různé články, které vám spoustu věcí usnadní. Můžete si dokonce zasoutěžit! A bonusem je seznamka. Nikdy není pozdě na hledání nových přátel, nebo třeba nové lásky.

Svetsenioru.cz
Diskuzní fóra a blogy dalších seniorů. Komunikujte s ostatními členy diskuze. Najděte si stejné zájmy, nebo přátele ze stejného města. Přečtěte si jejich vlastní blogy a zjistěte jaké názory a zájmy mají oni. Také zde najdete praktické rady k vyřízení důležitých služeb a informace o domech pro seniory.

Tretivek.cz
Webový server, kde najdete naprosto všechna odvětví, která vás mohou zajímat. Například se podívejte na tipy a rady, kam si zajet na dovolenou. Zasoutěžte, nakoukněte do rubriky zdraví a krásy, vyzkoušejte jógu pro seiory, díky které procvičíte celé tělo, a protáhnete svaly.

prarodiče

Seniorum.cz
Zábavná webová stránka, na které si můžete zahrát různé logické hry, díky kterým si procvičíte svou paměť. V rubrice Inzerce můžete prodat, co už se vám nehodí, nebo naopak nakoupit užitečné věci za skvělou cenu. Baví vás vzdělávání se? Najděte si potřebné kurzy v blízkosti vašeho okolí.